What's happening?

Na Zachodzie bez zmian

Na Zachodzie bez zmian Cały Film (2022) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Oct. 07, 2022Germany147 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 ocena

Epickie przejście od tradycyjnych wartości literackich do nowoczesnej, realistycznej fikcji w XX wieku znajduje odzwierciedlenie w tej powieści Ericha Marii Remarque. Opowiada o doświadczeniach młodego niemieckiego żołnierza podczas I wojny światowej i jego walce o zachowanie człowieczeństwa. Oglądaj Na Zachodzie bez zmian Netflix już teraz.

O czym jest Na Zachodzie bez zmian Netflix?

Akcja filmu Na Zachodzie bez zmian Netflix odgrywa się w 1917 rok w czasie wojny w Niemczech. Paul Bäumer (Felix Kammerer) kłamie na temat swojego wieku, by móc dołączyć do swoich najbliższych przyjaciół – patriotycznych młodych mężczyzn. Rzeczywistość wojny szybko weryfikuje ich zapał. Paul jest wrzucony do okopu z wybrakowanym sprzętem i minimalnym szkoleniem. Tylko twarda rada starszego weterana nie pozwala mu stać się kolejną nieszczęsną statystyką pierwszego dnia. W rękach Bergera, operatora Jamesa Frienda i znakomitej obsady (Daniel Brühl) jest to fascynująca i pełna pasji adaptacja. Interpretacja Bergera to trzeźwe doświadczenie: rzędy maszyn do szycia naprawiających mundury brzmią jak pociski, lodowaty szron zimowego poranka wisi jak całun dla zmarłych z zimna. Zdewastowane krajobrazy z błota, krwi i kości otaczają żołnierzy w swoich okopach. To połączenie ludzi w sposób, który niewielu z nas może naprawdę zrozumieć.

Filmowa adaptacja książki dobitnie pokazuje wszechogarniającą brutalność i czas pełen strachu. Z filmu płynie jedno przesłanie – prawdziwym wrogiem nie są żołnierze z przeciwnej strony na Ziemi niczyjej ani nawet bomby i pociski spadające z góry, ale raczej, zawsze i dla nas wszystkich, sama wojna.

Kinowa premiera

Premiera filmu „Na Zachodzie bez zmian” wyreżyserowanego przez Edwarda Bergera odbędzie się 12 września 2022 roku (Świat). W Polsce film „Na Zachodzie bez zmian” będzie dostępny w kinach od 14 października 2022 roku.

Na Zachodzie bez zmian gdzie obejrzeć ONLINE?

Już teraz możesz znaleźć „Na Zachodzie bez zmian” w naszym serwisie KinoBaza. Aby uzyskać dostęp do najnowszego hitu kin, zarejestruj się na KinoBaza. Nie czekaj dłużej, zarejestruj się i ciesz się dostępem do setek tysięcy filmów i seriali! Bez reklam i ukrytych kosztów.

Na Zachodzie bez zmian – podobne tytuły

Sprawdź podobne tytuły z kategorii Akcja, Dramat, Historyczny, Wojenny oraz inne filmy.

Na Zachodzie bez zmian
Na Zachodzie bez zmian
Na Zachodzie bez zmian
Na Zachodzie bez zmian
Na Zachodzie bez zmian
Na Zachodzie bez zmian
Na Zachodzie bez zmian
Na Zachodzie bez zmian
Na Zachodzie bez zmian
Na Zachodzie bez zmian
Oryginalny tytuł Im Westen nichts Neues
Ocena IMDb 8 931 ocen
Ocena TMDb 7.9 35 ocen

Reżyser

Obsada

Felix Kammerer isPaul Bäumer
Paul Bäumer
Albrecht Schuch isStanislaus
Stanislaus "Kat" Katczinsky
Aaron Hilmer isAlbert Kropp
Albert Kropp
Edin Hasanović isTjaden Stackfleet
Tjaden Stackfleet
Devid Striesow isGeneral Friedrich
General Friedrich
Daniel Brühl isMatthias Erzberger
Matthias Erzberger
Moritz Klaus isFrantz Müller
Frantz Müller
Sebastian Hülk isMajor von Brixdorf
Major von Brixdorf
Udostępnienia0

Podobne tytuły

La cima
Na Krawędzi
Tori i Lokita
After
Walka z Lodem
Zew Krwi
Pięść zemsty
Wszyscy moi przyjaciele nie żyją
Napoleon
Jeden strzał
Midway
Legion
×
Powiadomienie