What's happening?

Bullet Train

Bullet Train Cały Film (2022) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Jul. 03, 2022USA126 Min.R
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

O czym jest Bullet Train film online?

„Bullet Train” (David Leitch) to amerykański thriller akcji z 2022 roku, oparty na japońskiej powieści „Maria Beetle”. Fabuła filmu koncentruje się na grupie zabójców, którzy znajdują się w pociągu kogaru Shinkansen zmierzającym z Tokio do Shin-Osaki. Każdy z nich ma swoje własne cele i tajemnice, ale ich drogi krzyżują się, gdy okazuje się, że każdy z nich został wynajęty, aby zabić jednego z pasażerów pociągu. Gdzie obejrzeć Bullet Train? Dowiedz się już teraz!

W wyniku tej sytuacji zaczyna się walka o przetrwanie, a pasażerowie stają się zakładnikami w środku zamkniętego środka transportu. W filmie pojawiają się liczne sceny akcji, pościgi, strzelaniny i walki wręcz, które utrzymują napięcie widza na wysokim poziomie.

Kto był główną postacią filmu?

Fabuła skupia się na grupie zabójców, którzy znajdują się w pociągu kogaru Shinkansen. W związku z tym, w filmie występuje wiele ważnych postaci, które są równie istotne dla rozwoju fabuły i przebiegu akcji. W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Brad Pitt, Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Andrew Koji, Zazie Beetz, Brian Tyree Henry i Michael Shannon.

Scena z „Bullet Train”

Film Bullet Train gdzie obejrzeć?

Korzystanie z wyszukiwarki online KinoBaza to świetny sposób na znalezienie interesujących filmów do obejrzenia. KinoBaza to strona internetowa, która umożliwia przeglądanie bazy VOD, a także poszukiwanie informacji o nich, takich jak opisy i fabuła.

Dzięki KinoBazie można znaleźć produkcje z różnych gatunków. Przeglądaj produkcje kina akcji i sensacyjnego, przez dramaty i romansy, aż po komedie i animacje. Wyszukiwarka umożliwia filtrowanie wyników według różnych kryteriów, co ułatwia znalezienie filmów dopasowanych do indywidualnych preferencji.

Podsumowanie

Po pierwsze, to dynamiczny thriller akcji, który dostarcza mocnych wrażeń i utrzymuje widza w napięciu przez cały czas trwania filmu. Pełen jest on licznych scen walki, pościgów, strzelanin i innych widowiskowych elementów, co sprawia, że jest to idealna propozycja dla miłośników kina akcji.

Bullet Train cały film posiada bardzo interesującą fabułę, w której grupa zabójców znajduje się w pociągu kogaru Shinkansen i musi zmierzyć się z zadanym im zadaniem, ale także z sobą nawzajem. Ich drogi krzyżują się, co prowadzi do zaskakujących zwrotów akcji i tajemnic, które powoli są odkrywane.

Bullet Train
Oryginalny tytuł Bullet Train
Ocena IMDb 7.3 301,171 ocen
Ocena TMDb 7.505 3,452 ocen

Reżyser

David Leitch
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne tytuły

Bez urazy
Polowanie
Barbarzyńcy
The Ledge
Uśmiech losu
Cruella
Geostorm
Tylko nie ty
Madame Web
Rambo II
The Munsters
John Wick
×
Powiadomienie