What's happening?

Apokawixa

Apokawixa Cały Film (2022) - Gdzie Obejrzeć?

W tej chwili ogląda: osób

Oct. 07, 2022Poland120 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

O czym jest Apokawixa cały film?

Przygoda grupy maturzystów, którzy – zmęczeni kolejnymi zamknięciami z powodu lockdownów – decydują się na organizację nad morzem „melanż życia”. W międzyczasie, podczas imprezy dochodzi do epidemii zombie.

Apokawixa cały film to produkcja czysto rozrywkowy, w którym humor miesza się z niepokojem. Niezwykle odważny, bo wymyka się konwencjom i jest brawurowy, film, który jedni pokochają, inni będą się śmiać. W rolach głównych zagrają: Mikołaj Kubacki, Waleria Gorobets, Monika Mikołajczak oraz Mariusz Urbaniec.

Apokawixa cały film CDA

Apokawixa cały film CDA jest szczególnie popularnym filmem w swojej kategorii i to nie bez przyczyny. Swoją wygraną zawdzięcza on bardzo dobrej jakości w praktycznie każdym aspekcie. Krytycy i oglądający użytkownicy zachwalają się głównie wczuciem aktorów w ich role, co stawia Apokawixa vider cały film wysoko w rankingach. Zarówno główni bohaterowie, jak i postacie z dalszego planu prezentują się świetnie. Czy dzięki tym informacjom można powiedzieć, że Apokawixa online jest tak świetny dzięki głównym aktorom? W pewnej części tak, lecz to nie koniec mocnych strony tego filmu. Fabułą tego filmu zajęli się najlepsi scenarzyści, co można zauważyć w mistrzowskich scenach i dialogach. Również bohaterowie wiodą prym na tle innych filmów z tej kategorii. W samej fabule nie brak miejsc na humor, ale znajdzie się tutaj też miejsce na głęboką refleksję. Widzowie podziwiają szczególnie Apokawixa cały film za oprawę dźwiękową oraz efekty dodatkowe. Cała ekipa montażowa postarała się, aby sceny robiły wrażenie – zwłaszcza w porównaniu z innymi tegorocznymi produkcjami. Jednak tym, co wyjątkowo wyszło w Apokawixa lektor PL, była ścieżka audiowizualna.

Apokawixa – premiera

Premiera filmu „Apokawixa” wyreżyserowanego przez Xawerego Żuławskiego odbędzie się 12 września 2022 roku (Świat). W Polsce produkcja „Apokawixa” będzie dostępna w kinach od 7 października 2022 roku.

Apokawixa gdzie obejrzeć?

Już teraz możesz odnaleźć „Apokawixa” w naszym serwisie KinoBaza. Aby uzyskać dostęp do najnowszego hitu kin, zarejestruj się na KinoBaza. Nie zwlekaj, zarejestruj się i ciesz się dostępem do setek tysięcy filmów i seriali. Brak reklam i ukrytych kosztów.

Apokawixa – podobne tytuły

Obejrzyj podobne tytuły z kategorii Horror, Komedia oraz inne filmy.

Apokawixa
Oryginalny tytuł Apokawixa
Ocena IMDb 6.3 132 ocen
Ocena TMDb 3.5 2 ocen
Udostępnienia0

Podobne tytuły

Jezioro Słone
Opowieści z ciemnej strony
Halloween Finał
Zombie Express
Parasite
Tylko nie ty
Fałszywa dwunastka
Gramy u siebie
Argylle. Tajny szpieg
Ukryty Wymiar
Wonka
Hunting Grounds
×
Powiadomienie